Kayıp eşya bulan iPhone uygulaması

BIKN ile artık hiçbir eşyanızı kaybetmek zorunda değilsiniz. iPhone`nunuzu dedektife dönüştürmek sizin elinizde.

 

 Kayıp eşya bulan iPhone uygulaması
Yayın Tarihi: 30.10.2012 10:49:00

Sık sık eşyalarınızı nereye koyduğunuzu unutuyor ve saatlerce arıyor musunuz? Çocuğunuzla kalabalık yerlere gitmeye endişe mi ediyorsunuz. Artık hiçbiri için endişelenmenize gerek yok. BIKN ile kaybolduğunu düşündüğünüz şeyleri bulmanın yanısıra, etiketlediğiniz her neyse, onun sizden yavaş yavaş veya hızla uzaklaştığını, kapsama alanının dışına çıktığını takip edebilirsiniz.

Uygulama yüksek pil tüketimine neden olduğu için özel kılıfının içerisindeki kendi pili ile çalışıyor. Akıllı kılıf sayesinde telefonunuz kapalıyken bile sistem çalışıyor. Bunun için iPhone’nunuzu akıllı kılıfın içine yerleştiriyorsunuz.  Daha sonra uygulamayı telefonunuza indiriyorsunuz. Etiketlemek istediğiniz anahtar, gözlük, çocuğunuz veya her neyse; küçük aparatı takma yerinden kolayca yerleştiriyor, telefonunuza ne olduğunu tanıtıyor ve keyfinize bakıyorsunuz. Aynı anda birden fazla eşya veya kişiyi etiketlemeniz de mümkün. 

Haber: Merve Pınar  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X