14 Şubat Sevgililer Günü‘ne Özel Memory Kalpler

Mücevher tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel‘in modern, yalın ve zarif çizgilerini yansıtan Padme Designs‘ın Memory koleksiyonunda yer alan kalp tasarımlı, altın ve renkli taşlardan oluşan mücevherler Sevgililer Günü için ideal hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. Padme Desings, Sevgililer Günü için tüm ürünlerinde %14 indirim avantajı da sunuyor.

 

 

14 Şubat Sevgililer Günü‘ne Özel Memory Kalpler
Yayın Tarihi: 28.01.2019 10:58:00
Lotusun içindeki mücevher mantrasından esinlenerek mücevher tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel tarafından kurulan Padme Designs koleksiyonları, hayata anlam katan, motivasyon ve mutluluk kaynağı düşüncelerin taşıyıcısı olarak gündelik yaşamda ‘hatırlatıcı‘ bir işlev görüyor.
 
Koleksiyonlar arasında yer alan Memory ise kullanıcısına güç veriyor, mutluluk veren anılarını hatırlatıyor. Memory koleksiyonundaki kalp tasarımlı kolye, bilezik ve yüzükler, özellikle 14 Şubat Sevgililer Günü‘nde sevdiğine kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek isteyenler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.
 
Padme Desings, 14 Şubat Sevgililer Günü���ne özel olarak padmedesigns.com sitesinden yapılan tüm ürün alışverişlerinde de %14 indirim imkanı sağlıyor.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X