2021 Denim Modası DeFacto’dan Sorulur

Her mevsimin değişmez parçası denimler; jean’lerden, ceketlere ve gömleklere kadar her yerde kendini gösteriyor. DeFacto denim pantolon seçenekleri geniş yelpazeli beden ve renk seçenekleri ile her kombine uyum sağlıyor.

 

 

2021 Denim Modası DeFacto’dan Sorulur
Yayın Tarihi: 3.02.2021 17:17:00
2021'nin ilk yarısında, sosyal mesafeli buluşmaların yeniden başladığı, arkadaşlar aracılığıyla günlük hayatı deneyimleme fırsatı olacak. Gardıroplarımızın kilit parçası denimler DeFacto’nun yeni koleksiyonunda değişik form ve modelde karşımıza çıkıyor. Sokak stili kapsamındaki en büyük görsel değişiklik olan maskelerin yanı sıra yeni trend, pragmatizm ile kişiliği birleştiren daha kolay ve günlük parçalar oluyor. İlkbaharın enerjisini yansıtan mavinin bütün tonlarını yansıtan koleksiyon farklı boyutlarda ve spontane katmanlarla fark yaratıyor.
 
Kadın koleksiyonundaki yüksel bel jean’ler özel kalıbı ile vücudu kusursuz gösteriyor. Denim ceketler eşofman altı ile kombinlendiğinde spor bir görüntü, poplin gömlekle çabasız şıklığın yansıması oluyor.
 
Kadın ve erkek koleksiyonunda yer alan denim modellere www.defacto.com adresinden, DeFacto mobil uygulamasından ve tüm DeFacto mağazalarından ulaşmak mümkün.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X