21-22 Kasım'da Fashion Film Festival Istanbul'un Altıncısı Düzenleniyor

Fashion Film Festival Istanbul, bu sene 21 ve 22 Kasım tarihlerinde hem çevrimiçi hem de fiziki etkinlikleri ve şaşırtıcı isimleriyle altıncı kez seyircisiyle buluşacak.

 

 

21-22 Kasım'da Fashion Film Festival Istanbul'un Altıncısı Düzenleniyor
Yayın Tarihi: 1.11.2020 16:21:00
İstanbul’un moda filmleri festivali Fashion Film Festival Istanbul altıncı kez seyircileriyle buluşuyor.  21 ve 22 Kasım 2020 tarihlerinde hem çevrimiçi olarak etkinliğin Youtube kanalında hem de fiziki olarak Marriott Hotel Istanbul Şişli’de gerçekleştirilecek olan festival her sene olduğu gibi Tuna Yılmaz tarafından düzenleniyor. Festival tamamen ücretsiz ve halka açık.

Moda filmleri yarışması ile 5 dalda filmler ödüllendirilecek

Fashion Film Festival Istanbul bu yılki edisyonunda tam 5 farklı kategoride ödül dağıtacak. Moda editörleri, fotoğrafçılar, oyuncular, tasarımcılar ve festival direktörleri gibi farklı disiplinlerden önemli ve dünyaca ünlü isimleri bir araya getirecek olan uluslararası jüri, festivalde En İyi Moda Filmi, En İyi Müzik Videosu, En İyi Makyaj ve En İyi Saç Tasarımı ödüllerinin sahiplerini belirleyecek. Ayrıca bir üniversitede okuyan ya da öğrenci olmasa dahi ilk kez bir moda filmi çeken yönetmenlerden birine festival yönetimi tarafından verilecek olan Genç Keşif ödülünün sahibini bir sonraki projesini İstanbul’da gerçekleştirmesi koşuluyla bir yapım desteği bekliyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X