21 Adımda Daha İyi Bir SEN İçin 21 Bileklikleri

Alışkanlıklarınızdan kurtulmak ya da yeni bir alışkanlık kazanmak için, bu bileklik size 21 gün yardım edecek!

 

21 Adımda Daha İyi Bir SEN İçin 21 Bileklikleri
Yayın Tarihi: 28.07.2015 08:47:00

Kişisel hedeflerimizi gerçekleştirmek adına hepimizin kazanmak ya da kaybetmek istediği alışkanlıkları var. "Alışkanlık 21 günde kazanılır" tezi bu noktada devreye giriyor. Bu süreci doğru bir şekilde tamamlayabilmek için ihtiyacınız olan ise motivasyon.  Biz de bu motivasyonu size sağlamak için beş okuyucumuza 21 bilekliklerinden hediye ediyoruz. 

21 BİLEKLİKLERİ, bir motivasyon aracı olarak kişisel hedeflerinize ulaşmak için çizdiğiniz yolda size eşlik edecek. Daha sonrasında da stilinizi tamamlayan en güzel parçalardan biri olacak!

21’İN KURALLARI

NEDEN 21 GÜN?

Bu özel bilekliği kazanmak için tek yapmanız gereken 30 Temmuz Perşembe günü saat 15:00`da twitter hesabımız @trendusfelis üzerinden sorucağımız soruya #21bileklikleri hashtagi ve @trendusfelis mention`ı ile birlikte doğru yanıtı veren ilk 5 kişiden biri olmak.

Alışkanlıklarınızdan kurtulmak ya da yeni alışkanlıklar edinmek için, bu ilginç ve eğlenceli deneyimi yaşayın deriz.

Not: Cevabınızın geçerli olması için #21bileklikleri hashtagi ve @trendusfelis mention`larını kullanmayı unutmayın! 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X