24K Altın Yüz Bakım Serumun Mucidinden Annenize Altın Dokunuş

Ciltte güzellik ve bakım denildiğinde akla gelen ilk marka SİNOZ, Anneler Günü'nü, kadınların severek kullandığı "Altın Serisi" ile kutluyor.

 

 

24K Altın Yüz Bakım Serumun Mucidinden Annenize Altın Dokunuş
Yayın Tarihi: 26.04.2021 12:25:00
24K Altın Yüz Bakım Serumu, 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu ve 24K Altın Yüz Bakım Sabunu’ndan oluşan Altın Serisi, Anneler Günü’nde altın kalpli anneler için alınacak en güzel hediye alternatiflerinden biri.
 
Kadınların gözde markası SİNOZ, altın bakım serisini altın kalpli annelerimize sunuyor.
 
9 Mayıs’ta annenizi SİNOZ’un cilde canlılık, parlaklık ve ışıltı vermeye yardımcı olan Altın Serisi ile mutlu edin. Birbirinden güzel bu özel ürünler ile annenizin cildinin ışıltıyla parlamasına destek olun.
 
 
24K Altın Yüz Bakım Serum:  
Hidrolize kolajen ile cildinizdeki kırışıklara ve ince çizgilere dolarak daha sıkı, pürüzsüz ve genç bir görünüm elde etmenize yardımcı olmayı amaçlayan bir formülle üretilmiştir.
Kaz ayakları olarak adlandırılan göz çevresinde oluşan kırışıklıkların, ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerin oluşumunu engellemeye yardımcı olabilir. 

Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu: 
Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu ile bakışlarınızdaki altın etkisini hissedin! Kök Hücre Teknolojisi ile üretilen İsviçre Elması özünün mucizevi etkisi ve tabi ki saf altın parçacıkları ile etkili göz çevresi bakımı sağlar. Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu; göz çevresi lekelenmeleri, gözaltı ton farkları, göz çevresinde yer alan elastikiyet kaybı görünümünü minimize etmeyi amaçlar. 

Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Sabunu: 
Cilt bakım rutininiz Sinoz Altın Sabun’un içeriğindeki altın parçacıkları ile değişiyor. Sinoz altın bakım serisinin efektif başlangıç ürünü Sinoz Altın Sabun ile mucizevi bakım sunuyor. Sinoz Altın Sabun içeriğindeki Aynısefa Özü, Papatya Özü, Jojoba Yağı, Makademya Çekirdeği Yağı, B vitamini, İsviçre Elması Kök Hücresi Teknolojisi, Elma Gliserini ve E vitamini sayesinde cilt temizlik rutininize altın dokunuş katıyor.
 
 
Sinoz ile ilgili detaylı bilgi, ürünler ve kampanyalara www.sinoz.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X