6 Seks Gerçeğini Açıklıyoruz

Seks hakkında aklınızı kurcalayan ya da merak ettiğiniz en popüler 6 şeyi sıraladık...

 

 

6 Seks Gerçeğini Açıklıyoruz
Yayın Tarihi: 5.01.2019 19:47:00
1- Kimse prezervatif için fazla büyük değil

Erkekler böyle sözlerle egolarını tatmin etmeye çalışabilir ama son zamanlarda internette dönen bütün bacağını prezervatife sığdırmış kişilerin fotoğrafları bu sözlerin yalan olduğunun göstergesi.

2- Cinsel fanteziler her yerde

İnsanlar farklı cinsel fantezilerin varlığından haberdar olsaydı belki Grinin Elli Tonu bu kadar konuşulmazdı.

3- Adet döneminde de seks yapabilirsiniz

Çarşaflarınız mahvolabilir veya kan görmeye dayanamıyorsanız zor anlar yaşayabilirsiniz ama regl olmanın sizi seksten alıkoymasına gerek yok.

4- Aşırı şahsi tatmin diye bir şey mevcut

Kimse sizi tatmin etmeyi sizden daha iyi bilemez, doğru ama çok fazla mastürbasyon yapmak sinirlerinizi duyarsızlaştırabilir ve başkasıyla birlikte olurken orgazm olma güçlüğü çekebilirsiniz.

5- Sizin işinizin ondan uzun sürmesi normal

Bu sanılanın aksine oldukça doğal bir durum. Birlikte olduğunuz kişi sizden önce boşaldıysa sorun etmeyin. Ne demişler, geç olsun güç olmasın.

6- Kegel egzersizleri vajina sağlığınız için gerekli

Kegel egzersizleri, vajinanızdaki kasları güçlendirerek idrar tutamama gibi sorunları giderirken yatakta da mutlu sona ulaşmanızı kolaylaştırır. Buna, el göz koordinasyonundan daha çok ihtiyacınız var.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X