Adele En Doğal Haliyle Hayranlarından Özür Diledi

Dünyanın en iyi seslerinden 28 yaşındaki Adele, grip olduğu için Arizona'daki konserini iptal etti. İptal ettiğini Instagram hesabından makyajsız en doğal haliyle duyurdu.

 

 

Adele En Doğal Haliyle Hayranlarından Özür Diledi
Yayın Tarihi: 18.08.2016 15:07:00
Sempatikliği yetmezmişmiş gibi bir de bu denli samimi olması, ona olan sevgimizi bir kat daha arttırdı. Tüm dünya tarafından tanınıp, milyonlarca takipçisi olan birinin makyaj ve doğal haliyle video ya da fotoğraf paylaşması herkesin harcı değil diye düşünüyoruz..
Şu sıralar dünya turnesinde olan Adele, yüksek tempodan yorgun düşmüş olacak ki, Arizona'da vereceği konserlerini iptal etmek zorunda kaldı. 
 
 

Phoenix, AZ / Aug 16

@adele tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()Adele, grip olduğu için Arizona'daki konserini iptal etmek zorunda kaldığını, Instagram hesabından yayınladığı oldukça samimi bir videoyla hayranlarına duyurdu. Videoda sürekli özür dileyen ve yakın zamanda bunu telafi edeceğini söyleyen Adele'in ne kadar bitkin olduğu her halinden belli oluyor. Instagram videosunda 'Çok hastayım beni affedin' diyen Adele'in makyasız doğal görüntüsü 24bin beğeni aldı. 

 
 

@adele tarafından paylaşılan bir video ()
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X