Adele'den Twitter İtirafı

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, menajerinin kendi hesabından tweet atmasını yasaklamasının ardından gizli bir Twitter hesabı açtığını ve buradan istediğini yazdığını söyledi.

 

 

Adele'den Twitter İtirafı
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 14.03.2017 20:40:00
Dobralığıyla bilinen İngiliz şarkıcı Adele, bu defa fikirlerini beyan etmek için gizlenmeyi tercih etti. Dünyaca ünlü şarkıcı, mejaneri, kendi hesabından yorum yazmasını engelleyince gizli bir Twitter hesabı açtığını açıkladı. 28 yaşındaki şarkıcı, alkollüyken tweet attığı için sosyal medya hesabının menajer engeline takıldığını duyurdu.
 
Avustralya’nın Brisbane şehrindeki konseri esnasında konuşan Adele, “Kendi Twitter’ıma girmem yasak, çünkü ben çok gevezeyim ve çok defa yanlış şeyler söyledim” dedi. Adele ayrıca sahneye ulaşan yeraltı tüneli olmadığında sahneye bir kutu içinde geldiğini de itiraf etmişti.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X