adidas Originals Clean Classics Serisinde İkonik Modeller Yeniden Tasarlandı

Plastikten geri dönüştürülmüş malzemeler ile 2020 için yeniden üretilen klasikler; Superstar, Stan Smith, Continental 80, Top Ten, SC Premiere, Supercourt, and Superstar Bold!

 

 

adidas Originals Clean Classics Serisinde İkonik Modeller Yeniden Tasarlandı
Yayın Tarihi: 1.09.2020 15:54:00
adidas Originals, dönemin “plastik atık” endişesinin önüne geçmek adına, en ikonik ayakkabılarını yeniden tasarlıyor. Geri dönüştürülmüş materyal içeren yüksek performanslı malzemeden üretilen Clean Classics koleksiyonunda; Superstar, Stan Smith, Continental 80, Top Ten, SC Premiere, Supercourt, and Superstar Bold modelleri yer alıyor.
 
Koleksiyonun tasarım dilinde “Bu ayakkabılar tek başına dünyayı kurtarmayacak” yazsa da aslında Clean Classics koleksiyonu markanın sürdürülebilirlik alanındaki duruşunun güçlü bir simgesi. 
 
Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Primegreen malzemelerle yeniden üretilen klasiklerin üst kısımlar için % 70 geri dönüştürülmüş malzeme, tabanlar için yenilenebilir kauçuk tercih edildi. Vegan bir koleksiyon olan Clean Classics, yalnızca çevreye verdiğimiz zararı azaltmakla kalmıyor, aynı zamanda sokak tarzına farklı, yeni kesimler ve detaylar da getiriyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X