adidas ve Craig Green İş Birliğinden İki Yeni Model

Dünya çapında tanınan tasarımcı Craig Green, adidas işbirliğinden doğan ilgi çekici modeller “Hayalet Katmanlar” tekniğiyle sneakerın anatomisine farklı bir bakış açısı getiriyor.

 

 

adidas ve Craig Green İş Birliğinden İki Yeni Model
Yayın Tarihi: 1.08.2020 11:32:00
adidas Originals'ın, Craig Green'in “hayalet katmanları” tekniğiyle yarattığı iki modelde ikonik adidas silüetlerini ve tasarımlarını bir araya getiriyor.

Craig Green, “Bu spor ayakkabılar adidas tarihinin, tasarımının bir kutlaması…Bu, yeni formlar oluşturmak, ayakkabının yüzeyine ve anatomiye bakmak için geçmişin unsurlarını denemekle ilgili.” diyor.

 “Hayalet Katmanlar”

Her iki markanın da biçim, işlev ve tasarım bütünlüğünü yansıtan iki siluet ortaya çıkıyor; CG Polta AKH I, iki ikonik adidas silüet Boston Super ve Samba modellerini hayalet katmanla bir araya getiriyor. Green için bu tasarımı yaparken en önemlisi üç bantı ortaya çıkaracak şekilde her iki dizaynın da eşsizliğini korumak. Model adidas Kamanda tabanı yanı sıra metal halkalarla tamamlanıyor; kahverengi/beyaz, açık gri/beyaz, siyah/gri/beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X