Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio Olimpiyatlarda Görev Alacak

Gisele Bündchen'ın açılış törenini sunacağı Rio Olimpiyatları'nda, kıdemli Victoria's Secret melekleri Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio da yer alacak.

 

 

Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio Olimpiyatlarda Görev Alacak
Yayın Tarihi: 21.07.2016 10:55:00
5 Ağustos'ta başlayacak olan ve 21'ine kadar sürecek olan Rio Olimpiyatları, Victoria's Secret'ın güzel modelleri ile doldu. Victoria's Secret'ın en kıdemli 3 meleği olan Gisele Bündchen, Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio'nun Brezilyalı olması, Rio Olimpiyatları'nın en güzel yanı... Açılış törenini Gisele Bündchen'in yapacağı olimpiyatlarda, Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio da Amerika'nın NBC televizyonu için muhabirlik yapacak. 

35 yaşındaki süpermodeller, Brezilya'nın yemek ve kültürü hakkında konuşacakları, Ryan Seacrest'ın late-night programına konuk olacaklar.

Yeni rolleri için bir hayli heyecanlı olan ikiliden, Adriana Lima konuyla ilgili şu yorumda bulundu: 

"Brezilyalılar spora karşı oldukça tutkulu; spor bizim kanımızda var. Böylesine büyük bir etkinliğe ülkemiz ev sahipliği yaptığı için çok gururluyuz. Böylelikle tüm dünya bizim kültürümüzü deneyimleme şansına sahip olacak."

Gisele Bündchen haberi için buraya tıklayın! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X