Adriana Lima'ya Evlilik Teklifi

Yaşananların ardından Lima ve Hara yeni yılı birlikte karşıladı. Yılbaşı kutlamalarında Hara'nın Lima'ya parodi olarak evlilik teklif ettiği fotoğraf sosyal medyada ortaya çıktı.

 

 

Adriana Lima'ya Evlilik Teklifi
Yayın Tarihi: 2.01.2018 18:35:00
Miami’de düzenlenen yeni yıl partisinde Metin Hara, maket bir yüzükle diz çökerek Adriana Lima’ya parodi olarak evlenme teklifinde bulundu. Bu sırada ünlü modelin elindeki balyoz maketini Hara’nın kafasında tutması dikkat çekti.
 
Geçtiğimiz günlerde ise Adriana Lima'dan ayrıldığı iddialarını daha önce yalanlayan Metin Hara'nın havalimanında sorulara sinirlendiği ve “Ayrıldınız mı?” sorusuna “Ben bilim insanıyım, magazin figürü değilim” dediği öne sürülmüştü. 
 
Bu gelişmelerin üzerine Hara böyle bir demeç vermediğini vurgulayarak, "İnsanın itibarını namusunu zedeleyecek iddialardan dolayı üzücü bir şekilde zorbalık yaşamaktayız" ifadelerini kullanmıştı. Yaşananların ardından Lima ve Hara yeni yılı birlikte karşıladı. Yılbaşı kutlamalarında Hara'nın Lima'ya parodi olarak evlilik teklif ettiği fotoğraf sosyal medyada ortaya çıktı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X