Agera Ultimate Retinol Rejuvenator

Agera Ultimate Retinol Rejuvenator ile cildinizin yaşlanma saatini tersine çevirebilirsiniz.

 

 

Agera Ultimate Retinol Rejuvenator
Yayın Tarihi: 8.12.2010 14:55:00

Agera Rx Biyoemülsiyon Taşıma teknolojisi, Retinol ve Agera Rx’e özel büyüme faktör peptidlerinin bir bileşimi olan bu ürün ( Agera®Ultimate Retinol Rejuvenator)  yılların yıpratıcı etkilerine karşı verilen mücadeledeki en önemli ilerlemelerden biri.

Özel olarak formüle edilmiş olan, düşük iritasyon potansiyeline sahip Retinol yavaş salınımlı küçük partiküller (bioemülsiyon) aracılığıyla üstderiye oldukça iyi penetre oluyor. Epidermisteki canlanmayı artıran ve cildi yumuşatıcı özellikleri kanıtlanmış bir ürün olan retinol ince çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı. Büyüme faktör peptidleri deriyi daha fazla kolajen ve elastin üretmesi için uyardığı laboratuar koşullarında kanıtlanmış olan yeni kuşak peptidlerin ilki. Klinik testler epidermal dolgunluğun arttığını göstermekte.

Deride genel olarak genç bir görünümle birlikte ince çizgilerin ve kırışıklıların sayısında bir azalma sağlanmasına yardımcı.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X