Ajda Pekkan striptiz şov yaptı

Ajda Pekkan`ı hayranlarının yanısıra `Sevgili dostum, arkadaşım` dediği Seda Sayan da yalnız bırakmadı. Seda Sayan, Pekkan`a bir çiçek yollayarak jest yaptı.

 

 

Ajda Pekkan striptiz şov yaptı
Yayın Tarihi: 21.07.2010 11:11:00

Sezen Aksu’nun kendisine "Uçurum Leyla" lakabını taktığını belirterek, sahneden Sezen Aksu’ya sevgilerini yolladı...

Nur Yerlitaş’ın hazırladığı kostümlerle sahneye çıktı


Ajda Pekkan’ın şovu şarkılarıyla bitmedi. Süperstar sahneye striptiz çubuğu koydurdu ve striptiz hareketleri yaptı. Bu arada kendisine genç bir dansçı da eşlik etti. Bu şov izleyiciden büyük bir alkış aldı. Konser sonunda Pekkan, Sezen Aksu ile sevdikleri Türk Sanat Müziği eserlerini de seslendirdi. Konserde Pekkan’a bir de Enbe Orkestrası ile Behzat Gerçeker eşlik etti. Pekkan ve Gerçeker bir de düet yaptı. Düet, büyük alkış aldı. Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın hazırladığı kostümlerle sahneye çıkan Süperstar, kostüm değiştirdiği anlarda bile sahne boş kalmadı. Sanatçının dans ekibi birbirinden güzel danslarıyla seyirciye hoş zamanlar yaşattı.

Haber: sacitaslan.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X