Aldatma Haberlerinin Ardından Justin Timberlake Özür Diledi

Geçtiğimiz haftalarda şu sıralar rol arkadaşı olan Alisha Wainwright ile bir mekanda samimi pozları çekilen Justin Timberlake, aldatma iddialarına yanıt verdi.

 

 

Aldatma Haberlerinin Ardından Justin Timberlake Özür Diledi
Yayın Tarihi: 5.12.2019 11:25:00

2012 yılından bu yana evli olan Jessica Biel ve Justin Timberlake çiftinin ilişkileri aldatma haberleriyle sarsıldı.


Geçtiğimiz hafta Justin Timberlake, şu sıralar çekimlerini sürdürdükleri yapımdan rol arkadaşı Alisha Wainwright ile samimi bir şekilde görüntülenmişti. Görüntülerde el ele tutuştukları dikkat çekiyordu.Tüm bunların ardından Timberlake sessizliğini bozdu ve Instagram hesabından bir açıklama paylaştı:

“Elimden geldiğince dedikodulardan uzak duruyorum ama ailem için sevdiğim insanları inciten söylentilere değinmem gerektiğini düşündüm. B
irkaç hafta önce, güçlü bir şekilde yargılandım.  Açık olalım, rol arkadaşım ile aramda hiçbir şey olmadı.”

 

Timberlake eşi Jessica Biel ve 4 yaşındaki oğulları Silas'tan özür diledi:
 

“O gece çok içmiştim ve davranışlarımdan dolayı pişmanım. Bu oğlum için olmasını istediğim bir örnek değil. İnanılmaz eşim ve ailemden onları utanç verici bir duruma soktuğum için özür dilerim. Oabileceğim en iyi eş ve baba olmaya odaklandım."
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Justin Timberlake (@justintimberlake)'in paylaştığı bir gönderi ()
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X