Alicia Vikander Sevgilisi Michael Fassbender İle Sette

Alicia Vikander sevgilisi Micheal Fassbender ile film setinde çalışmanın nasıl bir şey olduğunu anlattı.

 

 

Alicia Vikander Sevgilisi Michael Fassbender İle Sette
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 28.07.2016 13:25:00
Sevgilisi Micheal Fassbender ile beraber A Light Between Oceans filminde rol alan Alicia Vikander, sette çiftin birbirleriyle olan dinamiği hakkında konuştu.

Alicia Vikanders konuşması sırasında Fassbender'e bakarak, "Beraber çalıştığımız ilk günü hatırlıyorum. Oraya çıktık ve sen bana 'Bana yeni bir şey göster.' dedin. Ve bu nasıl ilerleyeceğimizin kurallarını koydu; sürekli bize yeni bir yol gösterecek kapılar aradık." diyerek çiftin birbirini nasıl ilerlettiğinden bahsetti.

Fassbender ise, 2014'te yine bir film setinde tanıştığı kız arkadaşını destekleyerek "Sürekli birbirimizi cesaretlendirip destekledik ve öyle yapmaya da devam ediyoruz." dedi.

Çİft önceden ilişkilerini gizli tutsa da, Vikander'ın ödüle aday gösterildiği Oscar ödülleri gecesine kesinlikle beraber katılmayı istediklerini söyledi: "Bu tamamen şüphesizdi. Doğru olanın bu olduğunu hissettik. Özetle, sadece yanyana oturmak istedik. Oraya gidip ayrı ayrı yerlerde oturamazdık." 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X