All In White İle Yeni Başlangıçlara!

Beyaz bir gömlek… Taze bir başlangıca, yeni bir güne, işe ya da buluşmaya eşlik eden en yalın ve görkemli parça… Açılacak yeni bir sayfaya ilham veren zamansız bir klasik…

 

 

All In White İle Yeni Başlangıçlara!
Yayın Tarihi: 14.04.2020 12:27:00

All In White, gardıropların vazgeçilmezi, modası hiç geçmeyen klasik beyaz gömlekleri en özenli şekilde yorumlayarak yeni ve modern tasarımlarla buluşturdu. Kaliteli kumaşlar kullanılarak ustalıkla dikilen gömlekler yeni bir güne, haftaya, işe ya da döneme başlayacağımız anları temsil ediyor.

Tüm zamanların ruhunu taşıyan, yalınlığın, sadelikten gelen ihtişamın ve statünün göstergesi beyaz gömlekler, her zaman sadece bir kıyafetten çok fazlasını simgeledi. Bu da zamansız ve mekansız olduğunun bir kanıtı.

%100 doğal kumaş kullanılarak hazırlanan sade ve şık All In White koleksiyonu 8 farklı modelden oluşuyor. Her bir modeliyle, zamansızlığa ve mekansızlığa davetiye çıkarıyor.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X