Altınbaş’tan Denizlerin Ötesinden Gelen Bir Koleksiyon

Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla göz dolduran Altınbaş, denizlerin ötesinden gelen bir koleksiyona imza attı. Denizlerden ilham alınarak hazırlanan Marin Koleksiyonu, ikonik ve birbirinden şık tasarımlardan oluşuyor.

 

 

Altınbaş’tan Denizlerin Ötesinden Gelen Bir Koleksiyon
Yayın Tarihi: 14.03.2022 15:09:00
Marin Mavisinin Enerjisi ile Yaz Şıklığı Seninle!
Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş’ın imzasını taşıyan Marin Koleksiyonu ilham kaynağı sebebi ile herkes için mutluluk, huzur ve dinginliği temsil ederken modern ve genç tasarımlarıyla da yazın enerjisini yansıtıyor. Küpe, kolye, halhal, bileklik, yüzük, bilezik, charm tasarımları ile geniş bir seçki sunan Marin Koleksiyonu’nda çapa, halat ve deniz kabuğu motifleri dikkat çekiyor.
Mavinin en güzel tonunun kullanıldığı Marin Koleksiyonu, benzeri olmayan tasarımlarıyla kadınların yaz aylarında, gündelik yaşamında, özel gün veya gecelerinde vazgeçemeyecekleri alternatifler sunuyor.
 
Altınbaş’ın denizlerin ötesinden gelen Marin Koleksiyonu’na tüm Altınbaş mağazaları ve altinbas.com’dan ulaşabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X