Amana estetik buzdolaplar

Derin dondurucunun mucidi Amana’dan estetiği mutfağınıza taşıyan tasarımlar

 

 

Amana estetik buzdolaplar
Yayın Tarihi: 4.06.2010 11:41:00

Amana sessiz çalışma özelliği ve derin hacimli iç dizaynı ile yıllardır Amerikan mutfaklarını süsleyen buzdolapları, şık tasarımları ve düşük enerji tüketimleri ile geniş soğutucu özlemi çekenlerin bütün beklentilerine cevap veriyor.

 Yeni Buzdolapları

Amerikan mutfaklarının vazgeçilmez markası ve bir tasarım harikası olan Amana buzdolapları, sağladığı büyük konfor ile Türkiye’de mutfak alışkanlıklarını değiştiriyor. Amana soğutucu modelleri, şık ve kullanışlı tasarımı ile kalabalık ailelerin ve dolabını dolu tutmayı seven kent insanının öncelikli tercihi haline geldi.

Çift kapılı veya derin dondurucusu altta modelleri bulunan Amana buzdolapları, hemen her köşeye uyum sağlayan şık tasarımının yanı sıra A+ sınıfı enerji tüketimi ve hissedilmeyen ses seviyesi ile bulunduğu ortamda büyük bir konfor sağlıyor. Teknoloji ve zerafeti buluşturan şık modelleri ile Amana buzdolapları sağlıklı ve taze gıda saklama ihtiyacını kolaylaştırıyor.  Soğutma teknolojisinin sağladığı işlevsellik ile kullanım konforu Amana’nın şık tasarımında birleşiyor. Amana buzdolaplarının tasarımındaki inceliklerden biri de öne kaydırılabilir EasyGlide raf sistemi. Bu sayede özellikle işi sürekli mutfakta olanlar buzdolabının raflarındaki yiyecek ve içeceklere ulaşma konusunda sorun yaşamıyor. Ayrıca bir kaza halinde dökülen sıvıların alt raflara akmasını önleyen SpillSaver sistemi de oluşan kazalar sonrasındaki temizlik işlemlerini kolaylaştırıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X