Amazon, WhatsApp'a Rakip Oluyor

Online alışveriş devi Amazon, WhatsApp benzeri bir uygulama üzerinde çalışıyor.

 

 

Amazon, WhatsApp'a Rakip Oluyor
Yayın Tarihi: 18.07.2017 22:22:00
Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp'a teknoloji sektörünün önde gelen şirketlerinden rakip geliyor. Online alışveriş devi Amazon, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp benzeri bir uygulama üzerinde çalışıyor. 
 
Amazon Anytime isimli mesajlaşma uygulamasının varlığı, şirket tarafından kullanıcılarına gönderilen bir anket sayesinde ortaya çıktı. Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan bilgilere göre, Amazon Anytime iOS, Android ve masaüstünde çalışacak. 
 
Anytime’da bir kişiye ulaşmak için WhatsApp’taki gibi telefon numarasına ihtiyaç duyulmayacak. Yemek siparişi özelliği Anytime’ın getireceği yenilikler arasında bulunuyor. 
 
Uygulamanın ne zaman kullanıma gireceği ise henüz netlik kazanmış değil. Zira Amazon çıkan haberlerin doğruluğunu kabul etse de, uygulamanın kısa sürede yayınlanmayacağının altını çiziyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X