AMWAY beautycycle`dan yeniyıl setleri

Amway`in elementlerin yenileyici gücünden esinlenerek geliştirdiği ve kişiye özel pratik ve komple güzellik çözümleri sunan kozmetik ve cilt bakımı markası beautycycle, yeni yılı özel promosyonlarla kutluyor.
beautycycle Hediye Seti, özel indirimiyle birlikte sizleri bekliyor…

 

 

AMWAY beautycycle`dan yeniyıl setleri
Yayın Tarihi: 16.12.2010 14:57:00

Amway, yeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken markalarına özel çeşitli promosyonlarla yine birbirinden şık hediye seçenekleri sunuyor. Çekici ve renkli hediye seçenekleri sunan markalarından biri de gücünü elementlerden alan kozmetik ve cilt bakımı markası beautycycle.

Basit yoldan çözüm isteyen ve doğallık arayanlara pratik ve komple güzellik çözümleri sunan beautycycle’ın özel Hediye Seti, % 15 indirimle sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. Şık ve sade kutusu içinde satışa sunulan beautycycle Hediye Seti, beautycycle Kirpikleri Uzun Gösteren Maskara, beautycycle -Ateş- Erken Yaşlanmaya Karşı Göz Kremi ve beautycycle Kalıcı Ruj’dan oluşuyor.
 
Amway’de sevdiklerinizi ve sizi mutlu edecek bir hediye mutlaka var ve beautycycle Hediye Seti de onlardan biri…
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X