Anantara Spa Bellevue

Anantara Spa Bellevue`de Eylül`e özel fırsatlar var.

 

Anantara Spa Bellevue
Yayın Tarihi: 13.09.2010 12:20:00

Vücudunuzdaki tüm negatif enerjiyi atıp kaslarınızı gevşetmek, sağlıklı ve daha zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem; bir masaj uzmanının ellerine teslim olmak… Sağlıklı yaşamın ruh dinginliği ve huzurla beraber sunulduğu Anantara Spa Bellevue, masaj severlere  özel bir fırsat sunuyor.  

Anantara Spa Bellevue’de, Eylül ayı süresince masaj alan herkes, Asmer el-ayak bakımını bir defalık yüzde 50 indirimli yaptırabilecek. 

Dünyanın en iyi spa’larından Anantara, Uzakdoğu’nun mistik atmosferini ve 365 gün spa konforunu, özel hizmet ve terapileri ile birleştirerek İstanbullu’ların beğenisine sunuyor. Anantara Spa Bellevue’de geleneksel Türk Hamamı, hidro-terapi, buhar odası, sauna, manikür ve pedikür gibi hizmetler de Anantara Spa’nın eşsiz atmosferinde alışılmadık deneyimlere dönüşüyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X