Anatoli İddialı İş Birliklerine Devam Ediyor

Estetik, sanat ve kültürel değerleri dekorasyon ile mükemmel bir şekilde harmanlayan Anatoli markası yaptığı işbirliktelikleri ile de dikkat çekiyor. Anatoli, bu defa da Michael Aram markasının Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti distribütörlüğünü üstlendiğini gururla duyuruyor.

 

 

Anatoli İddialı İş Birliklerine Devam Ediyor
Yayın Tarihi: 11.05.2020 16:06:00
Dünyanın en yaratıcı tasarımcıları arasında gösterilen Michael Aram, tasarladığı ev aksesuarları, heykellerle ve diğer birçok dekoratif obje ile uluslararası düzeyde tanınırlığa ulaştı ve birçok ödülün sahibi olmayı başardı.
 
Sunduğu her ürünü özenle seçen Anatoli, MacKenzie - Childs, Locherber Milano gibi dünyaca ünlü tasarım markaları ile özenli işbirliktelikleri ile adını duyurmaya devam ediyor.
 


Anatoli kültürel dokuya sahip dekoratif ev eşyası veya özel hediyeler arayanlar için eşsiz seçenekler sunuyor. Endüstriyel tasarımcıların ve yetkin zanaatkârların buluşmasıyla el yapımı lüks ürünleri estetiğe önem verenlerin beğenisine 9 yıldır mağazalarında sunuyor. Geçmişteki geleneklerin güzelliğini gelecek kuşaklara taşıyan Anatoli markasının kurucusu ve kreatif direktörü Beyhan Bağış, karşılıklı alınıp verilen hediyeler ve bereketli ikramlardan ilham alıyor. Anatoli, geçmişe ait üretim tekniklerini, gelenekleri, estetik anlayışını, zevk ve aromaları günümüze uyarlayarak, el yapımı ürünlerden oluşan koleksiyonlarını Türkiye’de ve dünyada tüketicilerin beğenisine sunuyor.
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X