Angelina Jolie: Kızım Erkek Olmak İstiyor

Angelin Jolie, Vanity Fair dergisine en büyük biyolojik çocuğunun erkek giysileri giymekten hoşlandığını, o yüzden saçlarını kestirdiklerini söyledi.

 

 

Angelina Jolie: Kızım Erkek Olmak İstiyor
Yayın Tarihi: 1.07.2010 11:14:00

Angelina Jolie, dört yaşındaki kızı Shiloh'un erkek olmak istediğini söyledi. Brad Pitt'le toplam altı çocukları olan aktris, Vanity Fair dergisine en büyük biyolojik çocuğunun erkek olmak istediğini, erkek giysileri giymekten hoşlandığını, o yüzden saçlarını kestirdiklerini söyledi.

Eşofman ve takım elbise giymeyi seviyor

 

Shiloh'un Montenegro stiline sahip olduğunu düşünüyoruz. Eşofman ve takım elbise giymeyi seviyor, diye konuşan Jolie kızının bu durumuyla ilgili olarak hiç de endişeli değil. Onda, kendi yaratıcı tarafını gördüğünü söyleyen oyuncu , Shiloh oyunculuğun erken sinyallerini veriyor. Ben de kostümler giyip ortalarda zıplardım, diye anlatıyor. Yedinci çocuklarına hamile olduğu iddiasını yalanlayan Jolie, ama yeni bir çocuk fikrine de karşı olmadıklarını belirtiyor.

Haber: radikal.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X