Angelina Jolie ve Brad Pitt Boşanıyor Mu?

TMZ'nin özel haberine göre Angelina Jolie, Brad Pitt'den boşanmak için mahkemeye başvurdu.

 

 

Angelina Jolie ve Brad Pitt Boşanıyor Mu?
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 20.09.2016 17:50:00

 

 

TMZ'nin haberine göre Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanıyor. TMZ'nin özel haberine göre Angelina Jolie, Brad Pitt'den boşanma talebini resmi olarak yaptı ve sebep olarak da çocuklar üzerindeki anlaşmazlıklar gösterildi. Çifte yakın kaynakların söylediğine göre Angelina Jolie, Brad Pitt'in bir baba olarak çocuklarına davranış şeklinden hiç memnun değil ve uyguladığı yöntemlerden rahatsız oluyor. Bu boşanmayı istemesinin tek sebebi de bu. Habere göre yasal belgeleri Jolie Pazartesi günü mahkemeye verdi ve bu sebepten 6 çocuğu için de velayetin sadece kendisine verilmesini istedi. 

Bakalım TMZ'nin bu haberi doğru mu çıkacak, yoksa bu da Angelina Jolie ve Brad Pitt hakkında çıkan bir dedikodudan mı ibaret... Gerçi mahkemelerde pek çok kaynağı olan TMZ'nin haberde 'yasal olarak başvuru yaptı' demesi,bu haberin doğru olma olasılığını bir hayli arttırıyor.

Angelina Jolie ve Brad Pitt 2014'ün Ağustos ayında evlenmişti.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X