Anneler İçin Kuru Yağ Mucizesi

Anneler Günü’nde annenizi Huile Prodigieuse®’ün 7 değerli bitkisel yağdan oluşan mucizevi formülü ile tanıştırın. Benzersiz çok amaçlı deneyim sunan kuru yağ Huile Prodigieuse® cilt, vücut ve saç için tek bir ürünle hızlı ve eşsiz sonuçlar sunarak zamanı en verimli şekilde kullanan annelerin vazgeçilmezi olacak.

 

 

Anneler İçin Kuru Yağ Mucizesi
Yayın Tarihi: 15.04.2021 12:28:00
ANNENİZ İLE ÇOK AMAÇLI BAKIMI TANIŞTIRIN
Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (yumuşatıcı), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumuşatıcı) yağlarının bileşiminden ortaya çıkan çok yönlü ve çok amaçlı kuru yağ tek adımda cildin onarılmasını ve beslenmesini sağlarken vücudu ve saçları güzelleştiriyor. Fransız eczanelerinde kuru yağ kategorisinde 1 numaraya yerleşmiş ikonik şişesi ve kokusuyla Huile Prodigieuse® her annenin çok amaçlı bakım rutininin vazgeçilmezi olacak.
 
HUILE PRODIGIEUSE® FLORALE İLE EN GÜZEL ÇİÇEKLER ANNENİZE
Huile Prodigieuse® Florale taze ve feminen çiçeksi kokusu ve çok amaçlı bakım sunan doğal içerikli formülüyle annelerinizin hayatımıza pembe bir dokunuş katacak. Greyfurtun canlı notaları, portakal çiçeği ile manolyanın çiçeksi ahengi ve beyaz miskin kadifemsi tonu ile bu Anneler Günü’nde çiçeklerin en güzel hali Huile Prodigieuse® Florale şişesine sığacak!
                                                     
                                           
NUXE BIO ORGANIC
                              
DOĞALLIĞI SEVEN ANNELERİN TERCİHİ
 
NUXE Bio Organic %100 doğal kaynaklı bakım ile Anneler Günü’nü kutlarken, sizi doğanın sonsuz gücünü bir araya getiren mucizeleri keşfetmeye davet ediyor. Her yaş için kullanıma uygun, organik sertifikalı NUXE Bio Organic serisi annenizle aynı cilt bakım rutinini paylaşmanızı sağlayacak. Yeşil teknolojiyle güçlendirilmiş doğal kaynaklı aktif bileşenleri ile yaşamın her adımını kapsayan sosyal sorumluluk sahibi güzelliği bu Anneler Günü’nde annenize armağan edin.
 

KALBİMİZE DOKUNAN ANNELERE DUYUSAL ORGANİK CİLT BAKIMI
 
Doğa bizi şaşırtmaktan ve duyuları uyandırmaktan hiçbir zaman vazgeçmiyor. NUXE Bio Organic deneyimi, her kullanımda haz ve duyusal bir yolculuk sağlıyor. Her formül benzersiz ve %100 doğal kökenli bileşimi olan kokuya sahip. Dokular anında cilde karışıyor. Hislere ilham veren dokular ve kokular ile bizlere ilham veren anneler NUXE Bio Organic ile bir araya geliyor.
 
CİNSİYET VE YAŞIN ÖTESİNDE…
 
NUXE ORGANIC, herkese hitap eden temel bir güzellik koleksiyonu sunarak cinsiyet ve yaş kalıplarını ortadan kaldırıyor. İyileştirici gece bakım yağından seruma, temizleme suyundan renkli nemlendiriciye kadar geniş bir seçki sunan NUXE Organic serisi %100 doğal formülüyle annenize doğaya dost bir cilt bakım rutini sunuyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X