Antalya İçin Moda Zamanı

Emy Organizasyon & Ajans tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Antalya Fashion Week 25 - 26 Mayıs tarihinde ‘Sezonsuz’ olarak Hotel Su’da gerçekleşti.

 

 

Antalya İçin Moda Zamanı
Yayın Tarihi: 28.02.2022 13:31:00

Hotel SU tamamen moda haftasına özel olarak dekore edildi. 1500 m2’lik bir salon defileler için hazırlandı. Etkinlik kapsamında, 7 tasarımcının koleksiyonları moda dünyası ile buluştu. ‘Sezonsuz’ olarak düzenlenen Antalya Fashion Week’te tasarımcılar, farklı mevsimlere ait koleksiyonlarını sundu. 20 kadın, 8 erkek olmak üzere 28 model podyumda boy gösterdi.

 

Pandemi nedeniyle geçen yıl dijital defileler ile seyircisiz yapılan Antalya Fashion Week, bu yıl misafirlerine etkileyici bir deneyim yaşattı. İki gün süren AFW 2022’nin sunuculuğunu Özge Törer, müziklerini DJ Yavuz Öfkeli, sanat yönetmenliğini fotoğraf sanatçısı Ehat Lekovic üstlendi. İlk akşamında Haktan Bucke, Louren Beachwear ve NK Nilüfer Korkmaz’ın kreasyonları tanıtıldı. AFW ikinci gününde ise Serpil Dinç, Nurhan Çınar, Bros Tailor Made ve Lady Estrella-Pınar Kerimoğlu’nun kreasyonlarının tanıtıldığı defilelere ev sahipliği yaptı. Modanın nabzının tutulduğu iki gün boyunca yüzlerce davetli defileleri izlerken; etkinliklerin gerçekleştiği Hotel SU lobisinde kurulan özel alandaki stantlarda, yeni ürünlerini tanıtan firmalar Ceysu ve Antalya Reçelcisi hakkında bilgi verildi. Akşam saatlerinde kokteyl ile başlayan etkinlik, 30 dakika arayla gerçekleşen defilelerle moda severlerle buluştu. İzleyiciler defileleri ayakta alkışladı. Geceye katılan yerli ve yabacı konukların şık giyimleri ise moda etkinliğine damga vurdu.

 

ANTALYA’DA MODA RÜZGÂRI

Antalya Fashion Week’in ilkini 5 yıl önce düzenleyen ve geride bırakılan yıllar boyunca AFW’yi Antalya’nın bir markası haline getiren EMY Organizasyon & Ajans Kurucusu Eda Meltem Yılmaz, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Defilelerin her birinin koreografisini de bizzat kendi hazırlayan Eda Meltem Yılmaz, gecenin sponsorları olan VIP ADVENTURE CEYSU, ANTALYA REÇELCİSİ, PERLA DENTAL yöneticilerine modaya verdikleri destekten dolayı teşekkür plaketi verdi. VIP Adventure sponsorluğundaki özel VIP araçlar, etkinlik boyunca yaklaşık 5.000 km yol kat ederek, özel davetlilerin ve basın mensuplarının etkinlik alanına ulaşımını sağladı. 2 gün süren moda haftasına, 1.800’den fazla kişi katıldı.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X