Arda, Sinem Kobal`a cip aldı

Arda Turan, kiralık otomobille dolaşan sevgilisi Sinem Kobal`a jest yapıp 290 bin liraya ‘AS’ plakalı RANGE ROVER cip aldı.

 

Arda, Sinem Kobal`a cip aldı
Yayın Tarihi: 8.06.2010 00:00:00

 

Galatasaray`lı Arda Turan’ın sürprizi, sevgilisi Sinem Kobal’ın ayaklarını yerden kesti! Yakın arkadaşları, Türkiye’nin en beğenilen çifti olan ikilinin aşklarının evlilikle taçlanacağını söylerken, Arda Turan geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal’a çok özel bir hediye alarak onu ne kadar sevdiğini bir kez daha gösterdi. Ünlü futbolcu, bir süredir kiralık bir BMW’ye binen güzel sevgilisine cip aldı.

290 bin lira`ya Range Rover

Sinem Kobal’ın başrolünde oynadığı Romantik Komedi adlı filmi başbaşa seyretmek için geçtiğimiz aylarda sinema kapatan Arda Turan’ın jesti sevgilisini mutluluktan havalara uçurdu. Arda, 290 bin lira ödediği Range Rover cipin plakasını da özel seçti. Sinem’in cipinin plakası iki genç âşığın adlarının baş harfleri olan ‘AS’ den oluşuyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X