Arda Turan`ın Küçük Sırlar koleksiyonu

Küçük Sırlar`ın içinden büyük bir sır çıktı! Arda Turan’ın eski sevgilisi ile yeni sevgilisi aynı dizide.

 

 

Arda Turan`ın Küçük Sırlar koleksiyonu
Yayın Tarihi: 29.07.2010 11:02:00

Galatasaraylı Arda Turan’ın sevgilisi Sinem Kobal’ın rol aldığı Küçük Sırlar dizisinde Heves’i canlandıran Dilara Öztunç’un Arda’nın eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Öztunç, iki yıl önce Arda’nın maçlarını kaçırmıyormuş.

Arda'dan imzalı forma!

KÜÇÜK Sırlar'ın içinden büyük bir sır çıktı! Galatasarayl ı Arda Turan'ın yeni sevgilisi Sinem Kobal ile eski sevgilisi olduğu iddia edilen Dilara Öztunç, Küçük Sırlar dizisinde rol arkadaşı oldu. Dizide Heves'i canlandıran Öztunç, iki yıl önce Arda'nın maçlarını hiç kaçırmıyordu. Cimbom'un kaptanı attığı golleri tribünde imzalı formayla kendisini izleyen Dilara Öztunç'a koşarak kutluyordu. 12008 Elite Model Look Yarışması üçüncüsü olan Dilara Öztunç, 'Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşme sahnesiyle adını duyurdu. O günlerde Tatlıtuğ ile öpüşeceği için 2 gece uyumadığını söyleyen Öztunç o sahneyi, "Kıvanç, 'Korkma, ateşli değil, masum bir şekilde öpeceğim seni' diyerek beni rahatlattı" diye anlatmıştı. Dilara Öztunç'un adı bir arada Oktay Kaynarca ile anıldı.
 

Haber: gazetevatan.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X