Ardiye Tiyatrosu`nda Geri Dönüştürülemeyenler

Oyuncu Efe Deprem ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı Bölümü mezunu olan Burak Yerlikaya’nın 2010 yılında tiyatro ve sinema dallarında faaliyet göstermek üzere kurduğu Ardiye, Kasım ayında ‘Geri Dönüştürülemeyenler’ oyunu ile tiyatro severlerin karşısına çıkacak.

 

Ardiye Tiyatrosu`nda Geri Dönüştürülemeyenler
Yayın Tarihi: 12.10.2010 14:30:00

Burak Yerlikaya’nın yazıp yönettiği ‘Geri Dönüştürülemeyenler’ ilginç konusu ile dikkat çekecek.

1 Kasım tarihinde ilk gösterim

1 Kasım 2010 tarihinde Galata Perform’da ilk kez sahnelenecek oyunda nüfus patlaması yaşanan ve yaşamsal ihtiyaçların tükenmek üzere olduğu bir dünyada başkanlar ve bilim adamları uzun süren toplantılar sonucunda bir karara varıyorlar. Oyunda bu kararlardan sonra gelişen olaylar anlatılıyor.
 
Ardiye’nin genç bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Oyundaki hayat kadını, uşak, din adamı, devlet adamı, din taciri gibi ilginç karakterleri Hüseyin İlker, Fatma Toptaş, Efe Deprem, Cem Bahşi, Alp Ataman, Işık Selin Kuyumcu, Yavuzhan Doğan ve Gökhan Türkal canlandırıyor.

‘Geri Dönüştürelemeyenler’i izlemek isteyenler için ilk oyun, 1 Kasım 2010 tarihinde saat 20.30’da Galataperform’da sahnelenecek.

Galataperform İletişim: 0212 243 99 91 / Büyük Hendek Cad. No: 21/2 Galata Kuledibi, Beyoğlu
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X