Ariana Grande: Ağırlığı Hala Kalbimde

Ariana Grande yaklaşık bir yıl önce Manchester Arena'daki konseri sırasında meydana gelen patlama için "Gözlerimde ağlamak için gözyaşı kalmadı" dedi.

 

 

Ariana Grande: Ağırlığı Hala Kalbimde
Yayın Tarihi: 21.05.2018 03:49:00
Dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande, Manchester konserindeki patlamanın birinci yıl dönümünde Time dergisine samimi açıklamalarda bulundu.
 
“Gözlerimde ağlamak için gözyaşı kalmadı artık” diyen 24 yaşındaki şarkıcı şöyle konuştu:“Müziğin dünyadaki en güvenli şey olması gerekirken, konser sırasında patlama yaşandı. Bunun yükününün ağırlığı hala kalbimde. Keşke yapabileceğim daha çok şey olsaydı. Zamanla geçeceğine inanıyorum ama hala canım çok yanıyor.”
 
Ariana Grande’nin 23 Mayıs 2017’de Manchester’da verdiği konsere bir saldırı gerçekleşmiş, patlamada 22 kişi hayatını kaybetmişti. Grande, olay sonrası yaralı olarak kurtulan hayranlarını ziyaret etmişti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X