Armaggan Fauna Mücevher Koleksiyonu

Doğayı ve yaşamı kucaklayan ARMAGGAN Fauna Mücevher Koleksiyonu, Ortaköy`de, ARMAGGAN Bosporus Suites`te düzenlenen bir davetle tanıtıldı.

 

 

Armaggan Fauna Mücevher Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 5.05.2016 10:28:00
ARMAGGAN, ilhamını Anadolu coğrafyası ve kültüründen alan eşsiz mücevher koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Anadolu’nun zengin coğrafyasının bir ürünü olan geniş fauna yelpazesinin esin verdiği ARMAGGAN Fauna Mücevher Koleksiyonu doğa ile mücevher ışıltısını bir araya getiriyor. ARMAGGAN Fauna Mücevher Koleksiyonu’nda, Anadolu’nun eşsiz güzelliklere ev sahipliği yaptığı büyüleyici coğrafyasındaki orman, vadi, akarsu, göl ve sarp kayalıklarında kendilerine yaşama alanı bulan endemik hayvan türleri ARMAGGAN’ın sofistike tasarım anlayışı ile günümüze taşındı.
 
 
Doğayı ve yaşamı kucaklayan ARMAGGAN Fauna Mücevher Koleksiyonu, Ortaköy’de, ARMAGGAN Bosporus Suites’te düzenlenen bir davetle tanıtıldı. ARMAGGAN Genel Müdürü Ebru Karaçam’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, aralarında Jülide Berkman, Talia-Nora Kalpakçıoğlu, Esra Üstünkaya, Beste Yurttaş, Batya Kebudi, Gülsel Ülkü, Birim Bayraktar, Serra Tokar ve Banu Maraşlı’nın da bulunduğu seçkin isimler koleksiyona büyük ilgi gösterirken koleksiyon parçaları beğeni topladı.
 
 
Doğayı ve yaşamı kucaklayan ARMAGGAN Fauna Mücevher Koleksiyonu, sizi Anadolu’nun eşi olmayan güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X