Armaggan Floral Mücevher Koleksiyonu

Anadolu`nun zengin doğası ile binlerce yıllık kültürü, Armaggan`ın yeni mücevher koleksiyonuna ilham verdi.

 

 

Armaggan Floral Mücevher Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 7.05.2015 08:14:00

Anadolu’nun dört bir yanında sadece kök saldığı bölgede yetişen yöreye has çiçekler, ARMAGGAN’ın 2015 ilkbahar mücevher koleksiyonuna ilham kaynağı oldu. Sadece Anadolu’da bulunduğu bölgelerde yetişen ve dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmayan nadide çiçeklerden esinlenen ARMAGGAN’ın Floral Mücevher Koleksiyonu, binlerce yıllık kültürü de günümüze taşıyor.

İstanbul’dan Kafkaslar’a, Bodrum’dan Hakkari’ye uzanan coğrafyada yetişen her bir çiçeğin ismi, nesilden nesile aktarılan hikâyeleri taşıyor. Anadolu insanının aşklarını, acılarını, sevinçlerini, umutlarını damıtarak adlandırdığı nadide çiçekler, ARMAGGAN’ın Floral Mücevher Koleksiyonu’nda sofistike bir tasarım anlayışı ile yeniden hayat buluyor. 

Birbirinden değerli 20 parçadan oluşan ARMAGGAN Floral Mücevher Koleksiyonu, Anadolu’nun dünyada eşi olmayan, bazıları yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bulunan doğal güzelliklerini hünerli tasarımlarla yeniden yorumlayarak sonsuzluğa taşıyor.

Yeni koleksiyonda floral yansımalardan ilham alınarak tasarlanan mücevherler, değerli renkli taşlar ve 18 ayar altın kullanımı ile ölümsüzleştirildi.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X