Armani Code Ice

Dünyaca ünlü parfüm firması Firmenich`in baş parfümörü olan Alberto Morillas, Armani Code parfümünün ruhuna sadık kalarak yeni Armani Code Ice`ı yarattı.

 

 

Armani Code Ice
Yayın Tarihi: 4.09.2014 08:33:00

Türkiye’de sadece Sevil Parfümeri`lerde satılacak olan Armani Code Ice bu ay içerisinde satışa sunulacak. Parfümün oryantal ve aromatik duyusu erkeklerin teninde şehvetli bir esans bırakacak. Keskin turunçgil notaları, tatlı baharatlar ile aramotik odunsu bir koku oluştururken, limon, adaçayı ve tonka tohumu birleşerek ferahlatıcı nane aromasını güçlendiriyor. 

Baştan çıkarıcılığın bu yeni kodu, smokinden açık gri bir takım elbise ya da sade beyaz bir t-shirt`e geçiş yapan Code erkeğine ait. Bu geçiş şişe tasarımına da yansıtılmış. 

Giorgio Armani`nin yeni reklam kampanyasının yüzü aşağıda göreceğiniz gibi Hollywood yıldızı Chris Pine. Pine tüm yakışıklılığı ve çekiciliği ile Armani Code Ice erkeğinin hayat bulmuş hali.

*Parfümün satış fiyatı: 260 TL (125 ml)
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X