Artrospektif Fotoğraf Atölyesi Sergisi 7 Aralık'ta Başlıyor

 

 

Artrospektif Fotoğraf Atölyesi Sergisi 7 Aralık'ta Başlıyor
Yayın Tarihi: 29.11.2019 17:19:00
Uzun yıllardır fotoğraf eğitimi veren eğitmenler, Gül Yıldız ve Tevfik Adatepe öğrencilerini bir çatı altında toplamak için, Artrospektif Fotoğraf Atölyesi'ni 2016 yılında kurdular.

Artrospektif Fotoğraf Atölyesi'nin amacı, gördüklerini olabildiğince sadeleştirilmiş kompozisyonlar şeklinde izleyiciye sunmak.

Artrospektif Fotoğraf Atölyesi üyeleri 2. proje grubu yaklaşık 1 yıldır bu sergiye hazırlanıyor. İstanbul başta olmak üzere yurt içi ve dışı birçok şehirde birlikte çekimler yaptılar. Atölye kapsamında sadece fotoğrafla ilgili teorik ve pratik bilgiler değil, diğer sanat disiplinleri ile ilgili de araştırmalar yaptılar ve bunları sunumlar haline getirip diğer üyelerle bilgi paylaşımında bulundular.

Sergide toplam 23 fotoğrafçının eserleri yer alacak. Sergi 7 Aralık Cumartesi günü Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği'nde (Maçka Demokrasi Parkı Şişli Evlendirme Dairesi Yanı ) saat 17:00 de açılacak.

 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X