Ashton Kutcher'dan 4 Milyon Dolarlık Bağış

ABD’li aktör Ashton Kutcher, dünyaca ünlü televizyon programcısı Ellen DeGeneres’in sabah programına katılarak sunucuya muhteşem bir jest yaptı.

 

 

Ashton Kutcher'dan 4 Milyon Dolarlık Bağış
Yayın Tarihi: 25.05.2018 04:54:00
Oyuncu Ashton Kutcher, DeGeneres’in eşi Portia de Rossi tarafından kurulan doğal yaşam vakfı Ellen Degeneres Wildlife Fonu'na Ripple adlı uluslararası kripto para birimi aracılığıyla 4 milyon dolar aktardı.

Program sırasında Kutcher, Madonna’nın menajerliğini üstlenen iş ortağı Guy Oseary ile gorilleri kurtarmak için 4 milyon dolar bağışladıklarını açıklayarak bu konuda duyarlı olan izleyicileri de teşvik etti.


 
Çarşamba günü yayınlanan programda, DeGeneres ile çok yakın arkadaş olduğu bilinen 40 yaşındaki aktör, “Ellen benden asla böyle bir yardımda bulunmamı istemedi. Eşi Portia da öyle. Ancak ben ve Guy, bu işte payımız olsun istedik” açıklamasında bulundu.
 
DeGeneres ise “Bu benim için çok büyük bir sürpriz oldu. Vakfımızın da bu zamana kadar aldığı en büyük bağış” diyerek arkadaşına teşekkür etti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X