Aşkı Şansa Bırakma Uygulaması

askisansabirakma.com web sitesi ile iPhone/iPad uygulaması kadın-erkek ilişkilerinde rehberlik ediyor.

 

Aşkı Şansa Bırakma Uygulaması
Yayın Tarihi: 14.11.2013 08:45:00

askisansabirakma.com; kadınların bir ay içinde oluşan tüm hormonal değişimlerden haberdar ediyor. Aynı zamanda karşı cins hakkında yüz yüze sormaya çekinilen soruları yöneltebileceğiniz bir forum da sunuyor. Aynı zamanda `Aşkı Şansa Bırakma` uygulamasını iPhone ve iPad’inize yükleyerek istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

Aşkı Şansa Bırakma iPhone/iPad uygulamasında yer alan periyod takibi bölümü, bir ay içindeki hormonal değişimleri ve bunların etkileri konusunda kadınları bilgilendiriyor. Bunun için, adetinizin ilk günü, süresi gibi bilgilerinizi bir kere girmeniz yeterli. Periyod takibi, sizin hormonlarınızdaki değişimlere göre bu süreçte yol gösteriyor.

Uygulamanın erkek kullanıcıları ise; partnerleri için aynı bilgileri girerek; adet öncesi sendrom, doğurganlığın yüksek seviyede olduğu, cinsel isteğin arttığı günler gibi konularda uyarılar alabiliyorlar.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X