Atomic Blonde Aksiyonun Dozunu Arttırıyor

John Wick serisiyle başarısına başarı katan David Leitch şimdi Charlize Theron’u aksiyon dolu bir dünyaya çekiyor.

 

 

Atomic Blonde Aksiyonun Dozunu Arttırıyor
Yayın Tarihi: 13.04.2017 03:01:00
John Wick ile tanınan yönetmen David Leitch yakında Deadpool 2‘nin kamera arkasına geçecek. Ancak ondan önce soğuk savaş döneminde geçen Atomic Blonde izleyici karşısına çıkacak. 1989 yılında başlayan hikayede MI6 ajanı olan Lorraine Broughton‘ın maceralarına şahit oluyoruz. Başarılı bir casus olan Lorraine özel bir göreve atanıyor. Bunun için devrimin eşiğindeki Berlin‘e gitmesi gerekiyor. Bu yabancı şehirde ona David Percival yol göstermeye başlıyor. Lorraine burada gizli belgelerin peşinde olduğunu zannederken, tuzağa düşürüldüğünü fark ediyor. Elbette mücadele vermeden yenilgiyi kabul etmiyor. Böylece aksiyon dozu yüksek bir hikaye ortaya çıkıyor.

Filmin başrolünde Oscar Ödüllü oyuncu Charlize Theron‘u görüyoruz. Ona son yılların yükselen isimlerinden James McAvoy eşlik ediyor. John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones gibi isimler de yan rollerde yer alıyor. Farklı bir aksiyon filmi olacak gibi görünen Atomic Blonde’ın 28 Temmuz‘da vizyona girmesi bekleniyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X