Avon ile meme kanseriyle mücadeleye destek verin

AVON Meme Kanseri ile Mücadele Çalışmaları kapsamında tasarlanan, bileklik ve kolyelerin ucuna takılarak çok amaçlı kullanılabilen şık takı aksesuarı ile kadınlar meme kanseri ile mücadeleye destek oluyor.

 

Avon ile meme kanseriyle mücadeleye destek verin
Yayın Tarihi: 21.09.2010 13:25:00

Meme kanseri ile mücadelenin sembolü olan ‘Pembe Kurdele’den oluşan, projenin rengi olan pembe taşlarla süslü, AVON’un yeni Meme Kanseri ile Mücadele Ürünü; ‘Takı Aksesuarı’, bu sezon kadınların bileklerinde ve kolyelerinde yerini alıyor.  

Kadınların vazgeçilmezi bileklik ve kolyelere takılan, meme kanseri ile mücadelesinin sembolü bu şık aksesuar, yaklaşık 0,5cm boyutunda ve gümüş kaplama. 

Sadece 3,90 TL’ye sahip olacağınız bu takı aksesuarı ile hem sezonun moda trendlerini yakından takip edebilir hem de AVON’la Sağlığa Yolculuk Projesi kapsamında meme kanserinde erken teşhisin önemi hakkında binlerce kadının bilinçlendirilmesine ve gerekli görüldüğü durumlarda onlara ücretsiz mamografi fırsatı sunulmasına katkıda bulunabilirsiniz. Sizin bizzat kullanacağınız ya da sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu takı aksesuarı ile binlerce kadının hayatını değiştirebilirsiniz.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X