Avon iPad`de

Şimdi AVON Türkiye’yi iPhone / iPad üzerinden takip edebilirsiniz!

 

 

Avon iPad`de
Yayın Tarihi: 9.02.2011 14:17:00

AVON, şimdi Türkçe iPhone/iPad ücretsiz uygulaması ile mobil dünyada da yerini aldı. Türkiye’de güzellik sektöründe bir marka tarafından geliştirilmiş, Türkçe içerik ile hazırlanmış ilk uygulama özelliğine sahip AVON Türkiye’nin iPhone / iPad uygulaması ile kullanıcılar diledikleri zaman, diledikleri yerde kampanya tarihlerine göre güncel “Avon Kataloğu”nu görüntüleyerek kampanya fırsatlarını yakalayabilecek ve en yeni ürünler hakkında bilgi alabilecek.

Ayrıca, “İstek Listem” özelliği sayesinde kampanya fırsatları ve ürünler hakkında kişisel notlar alabilecek olan kullanıcılar, sevdikleri ile güzellik önerilerini ve kişisel notlarını E-mail/Facebook/Twitter üzerinden paylaşabilecek. “Güzellik Önerileri” bölümünde ise, dünya kadınlarını peşinden sürükleyen güzellik trendlerine ve pratik güzellik ipuçlarına ulaşabilecek. “Duyurular” bölümünde ise AVON Dünyası’ndan heyecan verici sürprizlere ve en son haberlere erişebilecek. AVON Türkiye’nin iPhone/iPad ücretsiz uygulamasına erişmek için iTunes veya AppStore üzerinden “Avon Türkiye” olarak arama yapabilir ve yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X