Aya İrini’de muhteşem konser

İstanbul Devlet Opera ve Balesi, 2010-2011 sezonunu Cumartesi günü Aya İrini’de açtı…

 

Aya İrini&#8217de muhteşem konser
Yayın Tarihi: 6.10.2010 12:25:00

Şef Serdar Yalçın’ın yönetiminde gerçekleşen, yıllardır müzik ve opera tarihinin en önemli bestecilerini bir araya getiren gelenekselleşmiş “Sezon Açılış Konseri Aya İrini’deki izleyicileri büyüledi.

Yeni sezonda sergilenecek operalardan bölümler sunulan konserde; İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Caner Akgün, Caner Akın, Suat Arıkan, Hakan Aysev, Nazlı Deniz Boran, Kenan Dağaşan, Evren Ekşi, Zafer Erdaş, Murat Göksu, Nesrin Gönüldağ, Önay Günay, Murat Güney, Otilia İpek, Deniz E. Likos, Alp Köksal, Çağrı Köktekin, Bülent Külekçi, Ali İhsan Onat, Burçin C. Savigne, Hande Soner, Gökhan Ürben ve Sirel Yakupoğlu solist olarak yer aldı.

Sevil Berberi, Don Pasquale, Mançalı Adam, Şen Dul, Figaro’nun Düğünü, Hoffmann’ın Masalları ve La Traviata’dan bölümler çalınan konseri, Müdür ve Sanat Yönetmeni Suat Arıkan sundu.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X