Aydan Bankoğlu Make-up Studio Şaşkınbakkal'da

‘Aydan Bankoğlu Make-up Studio’, İstanbul Anadolu yakasında Suadiye / Şaşkınbakkal merkezde hizmet veren butik bir güzellik salonu olarak öne çıkıyor.

 

 

Aydan Bankoğlu Make-up Studio Şaşkınbakkal'da
Yayın Tarihi: 27.11.2020 13:03:00
Makyaja ilgisi küçük yaşlarda başlayan ve usta makyözlere asistanlık yaparak bu konuda eğitimler alan Aydan Bankoğlu, Şaşkınbakkal ışıklar mevkiindeki butik bir salonun konforunu ziyaretçilerine sunarak
 Aydan Bankoğlu Make-up Studio ile beklentileri karşılıyor. 
 
 

 
Güzellik sektöründe güncel gelişmeleri yakından takip eden Bankoğlu'nun Güney Kore’de aldığı ipek kirpik ve kalıcı makyaj eğitimleri; ardından gösterdiği başarıyla uygulama eğitimi vermeye başlaması onun dünya çapında seçilen 10 kişinin tanıtıldığı bir katalogda yer almasını ve plaketle ödüllendirilmesini sağladı.
 

 
Aydan Bankoğlu Make-up Studio'da, makyaj, kalıcı makyaj, kaş tasarım, ipek kirpik, kirpik lifting, protez tırnak ve manikür- pedikür hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X