Ayşe Tolga`nın evi InStyle Home`da

InStyle Home haziran sayısında, sağlıklı beslenme, bedensel arınma, kristal terapi, doğal şifa terapileri ve yoga ile de profesyonel olarak ilgilenen Ayşe Tolga`nın Çekmeköy`deki dört katlı bahçeli evine konuk oluyor.

 

Ayşe Tolga`nın evi InStyle Home`da
Yayın Tarihi: 29.05.2015 08:21:00

Bugün “Ayşe Tolga İyi Yaşam” projesini marka işbirlikleriyle pekiştiren Tolga, hayatının her alanında olduğu gibi evinde de bu felsefeyi uyguladığını anlatıyor. 2013 yılında taşındığı evinde beş yaşındaki kızı Can Yael ile birlikte iki kişilik bir yaşam düzeni kurmuş. Daha önce Baltalimanı’nda oturan Tolga, Çekmeköy’ü dizi setine ve kızının okuluna yakınlığından dolayı tercih ettiğini söylüyor. 

Eklektik stili sevdiğini belirten Tolga, evinin dekorasyonuyla kendisinin ilgilendiğini, dönemsel olarak koltuk ve yastık kılıflarını değiştirerek, aksesuarlarla destekleyerek farklılık yarattığını anlatıyor. Bu evde bir iç mimarla çalışmadığını ama daha önceki evlerinde beraber çalıştığı ve stilini bilen Şebnem Buhara’dan fikir desteği aldığını söylüyor.

Üstelik bu ay InStyle Home`da dış mekan mobilyaları, fenerler, 10 adımda barbekü partisi, sahil stili, ilham veren Ege Adaları da var.

Bu keyifli sayıyı kaçırmamak için hemen en yakın bayiye gidip derginizi satın alın. Çekimden kareler için de fotogaleriye tıklamanız yeterli!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X