Babalara özel golf turnuvası

Ataköy Plus Alışveriş Merkezi, Babalar Günü’nde farklı etkinlikleri ve sürpriz hediyeleriyle dikkati çekiyor. Alışveriş merkezinde 19–20 Haziran tarihlerinde Babalar Günü’ne özel şut kalesi ve mini golf turnuvası düzenleniyor.

 

Babalara özel golf turnuvası
Yayın Tarihi: 10.06.2010 13:40:00

Babalar Günü Ataköy Plus’ta kutlanıyor! Bölgenin en yeni alışveriş merkezi Ataköy Plus,  2 gün boyunca farklı aktivitelere imza atacak.  19–20 Haziran tarihlerinde gün boyunca alışveriş merkezinin önünde yer alan özel golf ve şut kalesi alanlarında düzenlenecek turnuvalarla babalar keyifli vakit geçirecekler. Üstelik çocuklarıyla ve birbirleriyle yarışacak olan babaları turnuva sonunda sürpriz hediyeler bekliyor!

Turnuvayı kazananlara Ray Ban gözlük ve tişört hediye…

Ataköy Plus’ın Babalar Günü Turnuvaları’nda dereceye giren babalar ve çocukları için markalar özel hediyeler hazırladı. Golf Turnuvası’nda dereceye giren ilk 6 baba ve çocuğu Aydınlı’dan tişört ve Kanyon Optik’ten Ray Ban gözlük kazanıyor.

Şut Kalesi Turnuvası’nda dereceye giren 6 kişiye ise Darty, birbirinden değerli armağanlar hediye edecek.   

Ataköy Plus Babalar Günü’nde ayrıca 100 TL üzerinde alışveriş yapan bütün ziyaretçilerine tişört, 2500 TL ve üzeri alışveriş yapan 5 kişiye de International Hospital’dan check up hediye ediyor. 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X