Babanı kap getir, ücretsiz eğlendir!

Çocuklardan babalarına en eğlenceli hediye VIA/PORT`ta! Babalar Günü`nde çocuklarıyla birlikte VIA/PORT`a gelen tüm babalar, go card pistine ve lunapark VIA Crazy Park`a ücretsiz giriş yapıp doyasıya eğlencenin tadını çıkaracak.

 

Babanı kap getir, ücretsiz eğlendir!
Yayın Tarihi: 11.06.2010 16:09:00

Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi VIA/PORT, Babalar Günü için eğlence ve kahkaha dolu bir kampanya düzenliyor. 20 Haziran Babalar Günü’nde çocuklarıyla birlikte VIA/PORT’a gelen tüm babalar eğlence merkezi VIA Crazy Park’a ücretsiz giriş hakkı kazanıyor, ayrıca go card pistinden yine ücretsiz olarak faydalanıyor. Babalar kendilerine ait bu özel günün keyfini çocuklarıyla birlikte doyasıya eğlenerek, doyasıya gülerek çıkarıyor.  

Yerli – yabancı markaların outlet mağazalarının bulunduğu VIA/PORT’ta ayrıca babanız için en güzel hediyeleri en cazip fiyatlarla alabilirsiniz. Üstelik Babalar Günü için düzenlenen ekstra indirim oranları ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.  

Açık hava konseptindeki VIA/PORT’ta babanız için bu özel günü ölümsüz kılın. Güne göl kenarında kahvaltı ile başlayın, en güzel hediyeyi takdim edin, en eğlenceli aktiviteleri yine birlikte gerçekleştirin.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X