Bacaklarda mentol serinliği

Yazın kavurucu sıcağında bacaklarınızın da serinlemeye ihtiyacı var. Özellikle pantolon içinde kavrulan bacaklarınız için çantanızda taşıyabileceğiniz ve kolayca kullanabileceğiniz Gehwol Refreshing Balm ile bu yaz daha serin geçiyor.

 

Bacaklarda mentol serinliği
Yayın Tarihi: 28.07.2010 11:54:00

Gehwol Refreshing Balm bakım kremi, içeriğindeki peppermint yağı ile yorgun ayak ve bacakların kaybettiği gücü geri kazanmasına ve yeni bir yaşam enerjisine kavuşmasına, ayrıca ayak derisinin esnekliğini, pürüzsüzlüğünü ve yumuşaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Doğal uçucu yağlar ve serinletici mentol ile nemlendirici doğal ferahlık, hoş bir koku sağlıyor. Yağ ve su dengesini kurarak güneşin kurutucu etkisini zayıflatıyor, bacaklarınızı pürüzsüz güzellik ve meltem esintisiyle tanıştırıyor. Yazın plajlarda güneşlenme öncesi ve sonrası ferahlatıcı etkisiyle de bayanları rahatlatıyor.

 

Bunun yanı sıra içerdiği etkisi denenmiş maddelerle ayak kokusunu önlemeye, enfeksiyonları gidermeye de yardımcı oluyor. Tüm bunlar içinse 1-2 cm krem sıkarak bacağınıza ya da ayağınıza günde bir kez masaj yapmanız yeterli.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X