BC Fibre Clinix İle Şimdi Saçlar 10 Kat Daha Güçlü

Şimdi yeni BC Fibre Clinix ile Schwarzkopf Professional'ın bugüne kadarki en güçlü saç onarım performansını deneyimlemenin tam zamanı!

 

 

BC Fibre Clinix İle Şimdi Saçlar 10 Kat Daha Güçlü
Yayın Tarihi: 14.10.2019 10:33:00

Kişiselleştirilmiş Teknoloji ve Doğal Güzellik…

Benzersiz bir bakım ritüeli ile kuaförler artık müşterilerinin saçlarını 10 kata kadar GÜÇLENDİRİYOR. Arındırma ve kişiye özel saç bakımı ile saç telleri işlem görmemiş en doğal halindeki sağlıklı ve doğal yapısına* geri dönüyor.  

BC Fibre Clinix’in içeriğindeki Triple Bonding ve C21 Teknolojileri, komple bakım olarak kullanıldığında saçları temelden dönüştürüyor. Saç teli içinde 3 boyutlu bağların oluşmasını sağlıyor. Ayrıca saç telinin en dış katmanında bulunan 21 proteo-lipidin tümünü yenileyerek saç telindeki gözenekleri tamamen kapatıyor. BC Fibre Clinix’te bulunan yeni nesil bağ güçlendirme teknolojisi, esnekliği ve dayanıklılığı artırarak saçı 10 kata kadar güçlendiriyor.**

 

BC Fibre Clinix Tribond Şampuan ile ARINDIR.

BC Fibre Clinix Tribond Şampuan, saç yapısını kişiselleştirilmiş BC Fibre Clinix Kür uygulamasına hazırlıyor. Saçları, nazik ama aynı zamanda etkili bir biçimde temizliyor. Tüm saç tiplerine de uygun.   

 
 

BC Fibre Clinix Tribond Kürü ile BAKIM YAP.

Daha gelişmiş bir dayanıklılık ve güç için saç telinin içindeki bağları birleştirirken, bir yandan da saçın dış yapısını daha kolay şekillendirme ve parlaklık için mühürleyen BC Fibre Clinix kürler, ince ve kalın telli olmak üzere iki ayrı seçenek sunuyor.

 

BC Fibre Clinix Booster’lar ile GÜÇLENDİR.

BC Bonacure’un yoğun cilt bakımından ilham alan benzersiz teknolojisi ile geliştirilen BC Fibre Clinix Booster, saçın iç ve dış hasarını onarmayı hedefliyor ve kişiye özel bir bakım için BC Fibre Clinix Tribond Küre karıştırılarak birlikte kullanılıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X