BCBGMAXAZRIA Runway Sonbahar- Kış 2010-2011

BCBGMAXAZRIA Sonbahar- Kış 2010-2011 Koleksiyonu retro ile fütürizmin mükemmel uyumunu yaşatıyor.

 

 

BCBGMAXAZRIA Runway Sonbahar- Kış 2010-2011
Yayın Tarihi: 25.06.2010 15:25:00

Sonbahar - Kış 2010 sezonunda, BCBGMAXAZRIA’nın başlıca ilham kaynağı, 1960’larla fütüristik akımın buluşması. Stillerin çok yönlü olması ile post-modern mimarinin gelişimi odak noktasında. Koleksiyonun öne çıkan yansımaları, cool, sofistike, modern, grafik ve avangard.

Net ve modern yaklaşım ise stillerde kendini yansıtıyor.

Nötr tonlar, güçlü mavi ve sarı renkleriyle birleşerek geometrik şeritler yaratıyor. Galaktik desenler ve tezat yapan şeritler sezonun grafik estetiğinin yankısını yapıyor.

Çizgisel siluetler, transparan pililer ve asimetrik drapeler katmanlaşarak stillerin kendi yalın kemerleriyle birleştiriliyor. Akıcı siluetler ise ön planda.  Transparan trikolar stillerle kombinlenerek sezonun cool ve rahat şıklığını yansıtıyor.

İpek krepler, satenler, ipek saten jorjet formlar sıra dışı yorumlarla karşımıza çıkıyor.

Form ve fonksiyonun dengeli karışımı ile stiller, tekno çağını günlük kentsel yaşamı ile birleştiriyor.

Koleksiyonun başlıca renkleri, krem, kahvemsi gri, yeşil tonları, siyah ve lacivert. Canlı sarı kırmızı ve mavi tonları ise, renk paletinde güçlü noktalarda kendini gösteriyor.

Stillerdeki, metal zımba detaylar, geometrik aplikler, payetler, pililer, renklerin güçlü oyunu ve ipek şeritler dinamizm mesajı veriyor.

2010 Sonbahar - Kış BCBGMAXAZRIA Runway koleksiyonu güçlü ve kendine güvenen bir kimlik yansıtıyor.

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X