Beauty Omelette Tarzı, Şimdi De Takı Koleksiyonu'nda

Beauty Omelette, kalite, şıklık, sadelik ve rahatlığı bir araya toplayan tarzının yansımasını yeni takı koleksiyonunda da ortaya koyuyor.

 

 

Beauty Omelette Tarzı, Şimdi De Takı Koleksiyonu'nda
Yayın Tarihi: 17.07.2021 10:26:00
Beauty Omelette takı koleksiyonu, kolye, zincir, bileklik, yüzük ve toka alternatiflerinden oluşuyor. Altın kaplama, zincir şeklindeki modellerde, kolye, bileklik ve küpe yer alıyor. İster set halinde isterseniz de tekli kullanabileceğiniz ürünler şık formları ile ön plana çıkıyor.

2 sıralı, antrasit cam taşlı ve sallantılı taşlı olmak üzere 3 kolyeden oluşan kolye seti bu sezonun olmazsa olmazı. Gümüş sevenler içinse choker kolye dikkat çekiyor. Gümüş şerit taşlı Choker kolye yaz geceleri için ideal.
Farklı bileklik ve küpe alternatiflerinin bulunduğu Beauty Omelette takı koleksiyonunda, Gold Bombeli Yüzük Ve Gold Dokulu Toka da tamamlayıcı aksesuarlardan diğer ikisini oluşturuyor.

Beauty Omelette Takı Koleksiyonu www.beautyomelette.com 'un yanısıra Nişantaşı ve Bodrum Mağazaları'nda...
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X